Pasek miniaplikacji, płatne multimedia, wyszukiwanie relacji i więcej

Przeczytaj oryginalny tekst w języku angielskim
Przedstawiamy pasek miniaplikacji, płatne multimedia, wyszukiwarkę relacji i więcej

Nasza czerwcowa aktualizacja dodaje możliwość minimalizowania miniaplikacji do kompaktowego paska, pomaga twórcom zarabiać na swoich kanałach płatnymi zdjęciami i wideo i ulepsza relacje, wprowadzając wyszukiwanie wg hashtagów i lokalizacji i nowy widżet linku.

Od dzisiaj programiści miniaplikacji i twórcy mogą używać zdobytych Gwiazdek, by otrzymywać nagrody w walucie Toncoin lub kupować reklamy Telegrama w specjalnej, obniżonej cenie.

Pasek miniaplikacji

Każdego miesiąca ponad 500 milionów użytkowników Telegrama używa miniaplikacji do kupowania produktów, korzystania z serwisów i grania w gry.

Od dzisiaj możesz zminimalizować miniaplikacje do paska na dole ekranu. To pozwala odpowiadać na wiadomości lub otwierać inne miniaplikacje, a następnie wrócić do miniaplikacji bez czekania na ponowne jej wczytanie.

Na wypadek, kiedy musisz pilnować jakiegoś chomika. 😌

By zminimalizować aplikację, po prostu przeciągnij w dół na jej nagłówku. By ją przywrócić, dotknij paska aplikacji na dole ekranu i wybierz jedną z aktywnych aplikacji.

Jeśli jesteś programistą, zapoznaj się z tą stroną, by uzyskać więcej szczegółów.

Płać za multimedia Gwiazdkami Telegrama

W poprzednim miesiącu uruchomiliśmy Gwiazdki Telegrama do kupowania cyfrowych produktów w miniaplikacjach.

Teraz twórcy mogą przyjmować Gwiazdki, publikując płatne zdjęcia i widea w swoich kanałach. Subskrybenci będą mogli wyświetlać takie wpisy, dopiero gdy zapłacą autorowi, aby je odblokować.

Na wypadek, kiedy chcesz pobierać opłaty za oglądanie twoich rozgwiazdek. 😌

Twórcy mogą używać Gwiazdek, by zdobywać nagrody kryptowalutowe w walucie Toncoin lub używać ich do reklamowania swojego kanału, by zdobywać jeszcze więcej subskrybentów. To wszystko z niemal zerową prowizją dla Telegrama.

Szukaj relacji wg hashtagów

Dotknięcie #hashtagu w dowolnym czacie pozwala wyświetlić wyniki wyszukiwania tego tagu z twoich czatów i z publicznych kanałów. W tej aktualizacji dotknięcie hashtagów w podpisach relacji pozwala przeglądać publiczne relacje z pasującymi tagami.

Na wypadek, kiedy chcesz #więcej. 😌

Jeśli jesteś twórcą lub biznesem, możesz używać hashtagów do rozwijania swojego grona odbiorców, dając użytkownikom Telegrama możliwość organicznego odkrywania twojego profilu lub kanału.

Telegram Biznes oferuje potężne funkcje dla twórców i firm i jest dołączony za darmo do Telegram Premium.

Szukaj relacji wg lokalizacji

Użytkownicy na wakacjach, wydarzeniach lub po prostu wyjściu na jedzenie mogą dodać plakietkę lokalizacji do swojej relacji, aby pokazać innym, gdzie szukać pięknych widoków i smacznych przekąsek.

Jak w przypadku hashtagów, dotknięcie plakietki lokalizacji pozwala przeglądać publiczne relacje z tego samego miejsca, więc możesz ponownie przeżyć koncert ostatniej nocy lub obejrzeć twój następny cel podróży.

Na wypadek, jeśli nie jesteśmy samotni we Wszechświecie. 😌

Tylko relacje, które możesz wyświetlać, pojawiają się w wynikach wyszukiwania wg hashtagu lub lokalizacji. Prywatne relacje nigdy nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania.

Premium: Widżet linku w relacjach

Użytkownicy Premium mogą wyróżnić link, dodając widżet linku do swoich relacji. To tworzy stylowy podgląd linku na twoim zdjęciu lub wideo, który obsługuje jasne i ciemne tła, aby dopasować się do twoich multimediów.

Na wypadek, kiedy wielki link jest lepszy, niż 1000 zdjęć. 😌

Widżet linku pozwala dodać własną nazwę linku, która zastępuje URL na górze podglądu.

Nagrody dla twórców i programistów

Programiści botów dostarczający cyfrowe towary i serwisy i twórcy zarabiający na swoich kanałach płatnymi wpisami, mogą teraz używać zdobytych Gwiazdek Telegrama do otrzymywania nagród w walucie Toncoin lub kupowania reklam Telegrama.

Telegram pobiera praktycznie zerowe opłaty za płatności w Gwiazdkach, więc obowiązują tylko podatki i opłaty systemu płatności. Kiedy przelewasz Gwiazdki na swoje konto reklam Telegrama, Telegram dodaje nawet 30% zniżkę w celu pokrycia wszystkich opłat zewnętrznych systemów płatności.

Nagrody Toncoin

Jeśli twój kanał lub bot posiada Gwiazdki na swoim saldzie, możesz je teraz wypłacić jako nagrodę Toncoin przez Fragment. Toncoin jest główną walutą The Open Networknajszybszego na świecie blockchainu. Możesz bez problemu zamienić ją na każdą inną kryptowalutę.

Nagrody Toncoin

Na wypadek, gdyby zbieranie Gwiazdek nie było twoim ostatecznym celem. 😌

By wyświetlić saldo Gwiazdek twojego bota, otwórz jego Profil » dotknij „Edytuj” » Saldo. W kanale przejdź do Profil » Statystyki » Zarabianie.

Dotowane reklamy dla twórców i programistów

Każdy może umieścić dbające o prywatność reklamy w publicznych kanałach Telegrama, by promować swojego bota, kanał lub grupę.

Programiści botów i twórcy mogą także używać Gwiazdek do promowania swojego bota lub kanału w specjalnej cenie z 30% zniżką, tworząc opłacalny sposób docierania do nowych użytkowników.

Dotowane reklamy dla twórców i programistów

Na wypadek, jeśli udałoby ci się zdać test marshmallow. 😌

By użyć Gwiazdek do reklam, przejdź do sekcji Saldo lub Zarabianie twojego bota, lub kanału i dotknij „Kup reklamy”. Gwiazdki mogą być tylko używane do reklamowania tego samego bota lub kanału, który je zdobył.

Aby dowiedzieć się więcej o zarządzaniu Gwiazdkami, otrzymywaniu nagród i umieszczaniu reklam, zapoznaj się z warunkami świadczenia usług dla programistów botów i twórców.

To wszystko na dzisiaj. Będziemy teraz zajęci przeglądaniem relacji i graniem w gry zamiast pracy nad następną aktualizacją.


30 czerwca 2024,
Zespół Telegrama