به اشتراک‌گذاری سود حاصل از تبلیغات با مالکین کانال

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
Sharing Revenue with Channel Owners

امروز ما یکی از سخاوتمندانه‌ترین سیستم‌های جایزه‌ای در تاریخ رسانه‌های اجتماعی را معرفی می‌کنیم. مالکین کانال‌های تلگرام از این پس می‌توانند ۵۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغاتی که در کانال آن‌ها نمایش داده می‌شود را دریافت کنند.

جوایز برای ایجاد‌کنندگان کانال

کانال‌های تلگرام ماهانه بیش از یک میلیارد بازدید دریافت می‌کنند. از امروز، مالکین کانال‌های عمومی که حداقل ۱۰۰۰ عضو دارند می‌توانند ۵۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغاتی که در کانالشان نمایش داده می‌شود را دریافت کنند.

Monetization stats of a channel

مالکین کانال‌ها می‌توانند جوایز خود را بدون هیچ کارمزدی برداشت کرده یا از آن‌ها برای سرمایه‌گذاری مجدد در تبلیغات تلگرام، خرید نام‌های کاربری کلکسیونی و یا قرعه‌کشی‌های پرمیوم استفاده کنند.

جهت مشاهده‌ی آمار درآمدزایی کانال خود، به قسمت تنظیمات کانال > آمار > کسب درآمد مراجعه کنید. قابلیت برداشت برای مالکین کانال از هفته‌های آینده در Fragment در دسترس خواهد بود.

تبلیغات بر پایه‌ی TON

برای این کار، نوع جدیدی از تبلیغات را معرفی کرده‌ایم که کاربران می‌توانند آن‌ها را با تون کوین خریداری کنند - تون کوین یک ارز دیجیتال بر بستر بلاکچین TON است.

بلاکچین TON را انتخاب کردیم زیرا کارمزد کم و سرعت تراکنش بالایی داشته، و همچنین رکورددار بیشترین تعداد پردازش تراکنش در ثانیه است.

از این پس، هر کاربری می‌تواند ربات یا کانال خود را با کمترین بودجه‌ی ممکن، در حد چند تون کوین تبلیغ کند. هنگام ایجاد یک تبلیغ در تلگرام، می‌توانید کانال‌هایی که می‌خواهید تبلیغ شما در آن‌ها نمایش داده شود را انتخاب کنید. بنابراین کنترل کامل بر محتوای آن خواهید داشت.

Creating a TON-based ad

برای شروع کار، کافیست وارد پلتفرم تبلیغات تلگرام شوید.

چه چیزی تبلیغات تلگرام را منحصر به فرد‌ می‌کند؟

تبلیغات تلگرام با تبلیغات سایر اپلیکیشن‌ها تفاوت زیادی دارند. این تبلیغات فقط در کانال‌های عمومی بزرگ نمایش داده شده و هرگز در گفتگوها، فهرست‌ گفتگوها و یا صفحات دیگر نشان داده نمی‌شوند.

تلگرام برای تبلیغات خود از اطلاعات کاربران‌ استفاده نمی‌کند. این تبلیغات فقط وابسته به کانال‌هایی هستند که در آن نمایش داده شده‌اند - و برای مالکین‌ کانال سودمند خواهند بود.

Telegram ad in a large channel

ما درک می‌کنیم که همه از تبلیغات خوششان نمی‌آید، حتی اگر از تولیدکنندگان محتوا حمایت کنند. خوشبختانه، کاربران تلگرام می‌توانند با خریداری اشتراک‌ تلگرام‌ پرمیوم، تبلیغات را غیر فعال کرده و به ده‌ها قابلیت انحصاری دیگر، از جمله ویژگی‌های جدید کسب و کار، دسترسی پیدا کنند.


۳۱ مارس ۲۰۲۴،
تیم تلگرام

Other News

معرفی تلگرام بیزینس

از امروز به بعد، هر کس می‌تواند حساب کاربری خود را به حساب بیزینس تبدیل کرده و به **قابلیت‌های مخصوص کسب و کار**، از جمله ساعات کاری، موقعیت مکانی، پاسخ سریع، پیام‌های خودکار، مقدمه…
Mar 31, 2024

به اشتراک‌گذاری سود حاصل از تبلیغات با مالکین کانال

امروز ما یکی از سخاوتمندانه‌ترین سیستم‌های جایزه‌ای در تاریخ رسانه‌های اجتماعی را معرفی می‌کنیم. مالکین کانال‌های تلگرام از این پس می‌توانند…
Mar 31, 2024

استوری‌های گروه و ۸ قابلیت دیگر

تلگرام، با ۹ قابلیت جدید، مکالمات درون گروه‌ها را وارد مرحله جدیدی می‌کند و معنای ارتباط چند به چند را تغییر می‌دهد. از این پس، گروه‌ها می‌توانند استوری منتشر کنند و آن‌ها را به عنوان…
Feb 29, 2024

پیام‌های ذخیره شده 2.0، پیام‌های صوتی یک بار پخش‌شونده و ۸ قابلیت دیگر

۱۰ قابلیت جدید به تلگرام اضافه کردیم که شامل پیام‌های ذخیره شده‌ی ارتقا یافته، پیام‌های صوتی و ویدیویی یک بار مصرف که پس از پخش حذف می‌شوند،…
Jan 31, 2024