Правила верифікації сторінок

Верифікація

Команда Telegram може верифікувати активну сторінку вашої особи або організації (це може бути канал, бот або публічний груповий чат), якщо їй належать верифіковані акаунти в щонайменше двох із перелічених сервісів:

  1. TikTok
  2. Instagram
  3. Facebook
  4. YouTube
  5. Twitter
  6. VK
  7. Snapchat

Аби ми могли переконатися, що акаунти справді належать вам, просимо вказати в профілях цих сервісів посилання на відповідну Telegram-сторінку. Після цього ви можете залишити заявку нашому боту @VerifyBot.

Чи є інший спосіб верифікації, якщо двох соцмереж немає?

Замість одного з двох акаунтів у соцмережах можна використати статтю про вас у Вікіпедії, що містить посилання на вашу Telegram-сторінку. Стаття повинна відповідати правилам та критеріям значущості Вікіпедії.

Організації замість одного з сервісів також можуть використати офіційний вебсайт, що містить посилання на Telegram-сторінку. Після перевірки сервісів — включаючи сайт або Вікіпедію — бот надасть можливість вказати за бажанням додаткову інформацію та коментар.

Якщо ви використовуєте посилання на Вікіпедію або офіційний вебсайт замість акаунту в одній із перелічених соцмереж, переконайтеся, що воно містить посилання на Telegram-сторінку, яку ви хочете верифікувати.

Що означає верифікація?

Це означає, що канал, група або бот є офіційними, а заявка на їхню верифікацію була схвалена командою Telegram. Будь-яка організація чи публічна особа може подати заявку на верифікацію — процес і вимоги є однаковими для всіх заявників.

Спеціальні позначки Позначка верифікації з’являються як на верифікованих сторінках, так і в списку чатів та пошукових результатах користувачів.

Верифікація не є офіційною підтримкою поглядів і вмісту, який поширюється в чаті — натомість вона дає змогу користувачам, журналістам і дослідникам ідентифікувати офіційні джерела.

Чи ви верифікуєте особисті акаунти?

На жаль, Telegram наразі не займається верифікацією особистих акаунтів. Верифікувати можна лише канал, груповий чат або бот, який має багато учасників і є активним.

Чи потрібна мені верифікація?

Єдина перевага верифікації — це спеціальна позначка, що допомагає аудиторії відрізнити офіційну сторінку від неофіційної або підробної. Ви можете досягти схожого результату й без верифікації, розмістивши посилання на вашу Telegram-сторінку на вашому офіційному сайті або в соцмережах.

Як змінити назву або посилання вже верифікованої сторінки?

Для верифікованої сторінки не доступна можливість зміни назви або короткого посилання (t.me/…). Якщо зміни необхідні, скасуйте статус верифікації, зробіть зміни й подайте заявку знову. Скасувати статус верифікації можна в боті @VerifyBot за допомогою команди /unverify.